- Počítače
> Výpočetní technika > Počítače
Poradce s výběrem počítače

Montáž, prodej a servis počítačů

[ - ] Jaké počítače prodáváme

Počítače HAL 3000 Montáž, prodej a servis počítačů provádíme od založení naší firmy v roce 1993. Prošli jsme celým jejich vývojem od procesorů Intel 80286 až po nejnovější počítače s vícejádrovými procesory a diskovými poli. Máme zkušenosti s operačními systémy MS-DOS, všemi verzemi Microsot Windows i s neplacenými (Open Source) operačními systémy Linux.

Do roku 2003 jsme většinu počítačů sami vyráběli z nakoupených dílů. V současné době prodáváme počítače HAL 3000 vyrobené českou firmou 100Mega Distribution. Kvalitu těchto počítačů jsme si pečlivě prověřili a poskytujeme na ně spolu s výrobcem plnou 36 měsíční záruku. Na základě smlouvy s výrobcem provádíme záruční i pozáruční servis námi dodaných počítačů.

V poslední době prodáváme stále více přenosné počítače - notebooky. Nezaměřujeme se na jednu značku, ale z nabídek předních světových výrobců (Acer, Asus, HP, IBM-Lenovo, Siemens, Toshiba) vybíráme vždy cenově nejvýhodnější model splňující požadavky zákazníka.

Při prodeji se nezaměřujeme na co nejnižší cenu počítače, protože by to bylo na úkor kvality. Nezaměřujeme se ani na luxusní drahé modely, protože pro ně není v našem regionu odbyt. Naším cílem je prodávat kvalitní spolehlivé počítače s dlouhou zárukou a rychlým servisem.

Notebooky předních světových značek

Přemýšlíte-li o nákupu počítače, máme pro Vás několik dobrých rad.
Věříme, že Vám s výběrem pomohou.

[ + ] Jaké služby k počítačům poskytujeme

[ + ] Referenční listina - Kdo jsou naši zákazníci?KOMPAS Milevsko, Dům obchodu a služeb, Komenského 1219, 399 01 Milevsko
mail: kompas@milevsko.cz      http://kompas.milevsko.cz      tel/fax: 382 52 13 14

Sdružení českých spotřebitelů udělilo společnosti Kompas Milevsko s.r.o. Národní cenu Spokojený zákazník