- Počítače
> Výpočetní technika > Počítače
Poradce s výběrem počítače

Montáž, prodej a servis počítačů

[ + ] Jaké počítače prodáváme

[ - ] Jaké služby k počítačům poskytujeme

Počítač před vyčištěním Každý uživatel počítače ví, že má-li počítač dlouho spolehlivě sloužit, je třeba o něj přiměřeně pečovat. Začíná to již uvedením počítače do provozu, to znamená nastavením BIOSu, rozdělením disků na oddíly, instalací a nastavením operačního systému, nastavením zabezpečení, instalací antivirového programu, instalací tiskárny a nejčastěji používaných aplikačních programů a vytvořením systémové zálohy.

Další péče pak spočívá v pravidelném mechanickém i softwarovém čištění, kontrole stavu hardwaru a softwaru, aktualizacích operačního systému i antivirového programu a v pravidelném zálohování dat. Při dodržování těchto postupů se sníží pravděpodobnost výskytu závady, zkrátí se doba opravy a nepříznivé důsledky případné závady se omezí na minimum. Konečným výsledkem je minimalizace provozních nákladů a spokojenost uživatelů, což je hlavní cíl našich služeb.

Prodejem proto naše služby nekončí. Stovkám našich zákazníků zajiš»ujeme rychlý záruční i pozáruční servis a pravidelnou údržbu počítačů. Několika našim obchodním partnerům zajiš»ujeme komplexní správu počítačových sítí.

Počítač po vyčištění

Potřebujete-li opravu nebo servis počítače, máme pro Vás také několik tipů co dělat když:

[ + ] Referenční listina - Kdo jsou naši zákazníci?KOMPAS Milevsko, Dům obchodu a služeb, Komenského 1219, 399 01 Milevsko
mail: kompas@milevsko.cz      http://kompas.milevsko.cz      tel/fax: 382 52 13 14

Sdružení českých spotřebitelů udělilo společnosti Kompas Milevsko s.r.o. Národní cenu Spokojený zákazník